Onnelliset kiharat joka päivä! Aussie Bouncy Curls -hoitoaine antaa hiuksillesi päivittäisen annoksen kosteutta ja pitää laineikkaat ja kiharat hiukset syväkosteutettuina ja upean kimmoisina ilman, että ne tuntuvat raskailta. Hoitoaineen ihastuttava koostumus sisältää kolmea eri öljyä: jojobaöljyä, kookosöljyä ja australialaista macadamiaöljyä. Muistimmehan jo mainita, että se tuoksuu uskomattomalta? Hoitoaine on suunniteltu tyypin 2B–3B kiharoille. Se on vegaaninen (ei eläinperäisiä ainesosia tai sivutuotteita).
Sen jälkeen kun olet pessyt hiuksesi Aussie Bouncy Curls -shampoolla, helli kiharoitasi levittämällä niihin Aussie-hoitoainetta: 1. Hiero kämmenellinen Aussie Bouncy Curls -hoitoainetta hiusten keskivaiheilta latvoihin auttamaan hiusten selvittämisessä. 2. Huuhtele ja käytä lopuksi hiuksiin jätettävää Aussie Work that Curl -kiharavoidetta, joka auttaa tekemään kiharoista erottuvat. 3. Taputtele hiukset hellävaraisesti kuiviksi pyyhkeellä, ja pomppivan kimmoisat kiharasi ovat valmiit.
Glada lockars dag varje dag! Aussie Bouncy Curls balsam är din dagliga dos av fukt för att hålla vågor och lockar extra återfuktade och fulla av studs utan att de tyngs ner. Det är berikat med en trippeloljeblandning av jojobaolja, kokosolja och australiensisk macadamianötolja. Åh, och nämnde vi att det luktar underbart? Den veganska formulan (inga animaliska ingredienser eller biprodukter) är designad för 2B-3B lockigt hår.
EAN:
8700216185394
Tuotenumero:
103648303
Toimittajan tuotenumero:
8700216185394
???INV_AVAILABILITY_IN_STORES???
Valitse attribuutit, jotta näet saatavuuden.
Huom! Tuotteiden myymäläsaldot vaihtelevat nopeasti, eikä myymäläkohtaista saatavuutta voida täysin taata. Viimeinen kappale voi olla myös "malli".